Cabluri >> Mufe/Adaptori >> S-31DLC20D Mikrotik

S-31DLC20D Mikrotik

S-31DLC20D Mikrotik

Cod produs: S-31DLC20D
114 lei TVA inclus
În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
Mikrotik S-31DLC20D este un transceiver optic SFP de 1.25G, ce poate funcţiona pe distanţe de până la 20Km.

Caracteristici:
  • Rată de transfer: 1.25G
  • Lungime de undă: 1310nm
  • Mod: Single Mode
  • Distanţă: până la 20Km
  • Conector: Dual LC

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

 

Documentație:
SFP S-31DLC20D-Date Tehnice