Cabluri >> Patchcords >> Patch FO SC/APC-SC/APC OS2 SM Duplex 3M

Patch FO SC/APC-SC/APC OS2 SM Duplex 3M

Patch FO SC/APC-SC/APC OS2 SM Duplex 3M

Cod produs: Patchcord fibra optica SC/APC-SC/APC OS2 single mode 09/125 Duplex 3M
30 lei TVA inclus
În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
Patchcord fibra optica SC/APC-SC/APC OS2 single mode 09/125 Duplex 3M

Specificatii:
  • Tipul cablului de rețea: Patchcord - OS2
  • Tehnologie: Fibra optică
  • Tipul de fibră optică: single mode
  • Materialul jachetei: Halogen zero fum mic (LSZH)
  • Diametru miez / placare: 9/125 microni
  • Caracteristici: Ferula ceramică fără halogeni
  • Lungime: 3 m
  • Culoare: galben
Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni