Cabluri >> Cablu FTP >> Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 100 M Extralink

Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 100 M Extralink

Cod produs: EX.8499
51 lei TVA inclus
Alertă Stoc LIVRARE ÎN 5-7 ZILE
Extralink Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 100M PLAT DROP - diametru cablu 3 mm, terminat cu conectori SC/APC - SC/APC, este utilizat pentru conectarea echipamentelor optice precum swich-uri sau convertoare. Patchcord-urile sunt, de asemenea, utilizate pe scară largă în rețelele FTTH pentru a conecta dispozitive de tip OLT și ONU / ONT.

Specificatii:

  • Categorie: Single-Mode
  • Fibra standard: G.657.A2
  • Lungime: 100m
  • Tipuri de conectori: SC/APC - SC/APC
  • Tipul de fibră optică: Simplex
Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni