Cabluri >> Mufe/Adaptori >> S+85DLC03D Mikrotik

S+85DLC03D Mikrotik

S+85DLC03D Mikrotik

Cod produs: S+85DLC03D
265 lei TVA inclus
La comandă 0722161007
Mikrotik S+85DLC03D este un transmițător de 10G SFP+ cu un conector LC, de 850nm, pentru conexiuni Multi Mode de până la 300 de metri. Unitățile sunt testate și compatibile cu CCR1036-8G-2S + și CCR1036-8G-2S + EM. Unitățile sunt compatibile și cu dispozitivele non-MikroTik SFP.

Specificatii:
  • Conector: Dual LC UPC
  • Data Rate: 10G
  • Distanță: 300m
  • Format: + SFP
  • Mod: MM
  • Lungimea de undă: 850nm

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Documentație:
Mikrotik S 85DLC03D - Date Tehnice