Cabluri >> Mufe/Adaptori >> Modul GPON ONU SFPONU Mikrotik

Modul GPON ONU SFPONU Mikrotik

Modul GPON ONU SFPONU Mikrotik

Cod produs: GPON-ONU-SFPONU
395 lei TVA inclus
La comandă 0722161007
Mikrotik Modul GPON ONU SFPONU permite oricarui echipament RouterBoard sa fie folosit pentru instalatiile fiber to home fara niciun modem sau software. Pur si simplu introduceti in router modulul, in celelat capat fibra de la furnizor si eliminate astfel un modem bineinteles aveti nevoie de acceptul furnizorului. Modulul integreaza GPON OMCI Stack si este compatibil cu standardul ITU-TG984. Partea de ONU este standardizata MSA SFP si este destinata folosirii portului SFP din router.  
  • Data Rate:1244Mb/s downstream and 2488Mb/s upstream
  • Connector: Small form factor pluggable, simplex SC
  • Format:MSA SFP 

Garantie de conformitate 24 luni
Garantie comerciala 12 luni

Documentație:
Mikrotik SFPONU-Date Tehnice