Cabluri >> Mufe/Adaptori
Sortează după:

  • RBFTC11 Convertor Mikrotik
  • RBFTC11 Convertor Mikrotik
    171 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Mikrotik FTC Convertor RBFTC11 este un convertor simplu Fibra optica – cablu UTP. Spre deosebire de celalalte media convertoare de pe piata este rezistent la apa, dotat cu un capac care are dispozitiv de incuiere...
  • S+AO0005 Mikrotik
  • S+AO0005 Mikrotik
    225 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Mikrotik S+AO0005 SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m Aceasta este o modalitate foarte eficientă de a conecta două dispozitive SFP/SFP+ pentru distanțe foarte scurte, în rack și în rack-uri adiacente...
  • SFP 1.25GB WDM 1310/1550NM SC 20km (pereche) Extralink
  • SFP 1.25GB WDM 1310/1550NM SC 20km (pereche) Extralink
    110 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Extralink SFP 1.25GB WDM 1310/1550NM SC 20km (pereche) Extralink - Transmițătoarele SFP-BIDI sunt module performante, rentabile, care acceptă o rată de date dublă de 1,25 Gbps / 1,0625 Gbps și o distanță de transmisie de 20 km cu SMF...
  • SFP 1.25GB WDM 1310/1550NM SC 3km (pereche) Extralink
  • SFP 1.25GB WDM 1310/1550NM SC 3km (pereche) Extralink
    100 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Extralink SFP 1.25GB WDM 1310/1550NM SC 3km este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot funcţiona pe distanţă de până la 3 km.Specificatii: Rată de transfer: 1...
  • SFP 40GB Q+85MP01D Mikrotik
  • SFP 40GB Q+85MP01D Mikrotik
    277 lei TVA Inclus La comandă 0722161007
    Mikrotik Q+85MP01D - Acest modul optic oferă 4 canale independente full-duplex cu până la 10 Gbps pe lățimea de bandă a canalului și lățimea de bandă totală de 40 Gbps...
  • SFP Dual LC 10km 10GB S+31DLC10D Mikrotik
  • SFP Dual LC 10km 10GB S+31DLC10D Mikrotik
    596 lei TVA Inclus La comandă 0722161007
    Mikrotik S+31DLC10D este un transmițător de 10G SFP+ cu un conector LC, 1310nm, pentru conexiuni de fibră optică de până la 10 kilometri. Unitățile sunt testate și compatibile cu CCR1036-8G-2S+ și CCR1036-8G-2S+EM...
  • SFP Dual LC 20km 1GB S-31DLC20D Mikrotik
  • SFP Dual LC 20km 1GB S-31DLC20D Mikrotik
    108 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Mikrotik S-31DLC20D este un transceiver optic SFP de 1.25G, ce poate funcţiona pe distanţe de până la 20Km.Caracteristici: Rată de transfer: 1...
  • SFP Dual LC 20km 1GB S-3553LC20D Mikrotik
  • SFP Dual LC 20km 1GB S-3553LC20D Mikrotik
    325 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Mikrotik S-3553LC20D este o pereche de transceivere optice SFP de 1.25G, ce pot funcţiona pe distanţă de până la 20km.Caracteristici: Rată de transfer: 1...
  • SFP Dual LC 300m 10GB S+85DLC03D Mikrotik
  • SFP Dual LC 300m 10GB S+85DLC03D Mikrotik
    270 lei TVA Inclus La comandă 0722161007
    Mikrotik S+85DLC03D este un transmițător de 10G SFP+ cu un conector LC, de 850nm, pentru conexiuni Multi Mode de până la 300 de metri. Unitățile sunt testate și compatibile cu CCR1036-8G-2S + și CCR1036-8G-2S + EM...
Afişează 10 din 100, pagina 8 din 10