Cabluri >> Cablu FTP
Sortează după:

  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 150 M Extralink
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 150 M Extralink
    72 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Extralink Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 150M PLAT DROP - diametru cablu 3 mm, terminat cu conectori SC/APC - SC/APC, este utilizat pentru conectarea echipamentelor optice precum swich-uri sau convertoare...
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 200 M Extralink
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 200 M Extralink
    90 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Extralink Patchcord SC/APC - SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 200M PLAT DROP - diametru cablu 3 mm, terminat cu conectori SC/APC - SC/APC, este utilizat pentru conectarea echipamentelor optice precum swich-uri sau convertoare...
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 40 M Extralink
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 40 M Extralink
    29 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Extralink Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 40M PLAT DROP - diametru cablu 3 mm, terminat cu conectori SC/APC - SC/APC, este utilizat pentru conectarea echipamentelor optice precum swich-uri sau convertoare...
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 50 M Extralink
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 50 M Extralink
    37 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Extralink Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 50M PLAT DROP - diametru cablu 3 mm, terminat cu conectori SC/APC - SC/APC, este utilizat pentru conectarea echipamentelor optice precum swich-uri sau convertoare...
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 80 M Extralink
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 80 M Extralink
    44 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Extralink Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 80M PLAT DROP - diametru cablu 3 mm, terminat cu conectori SC/APC - SC/APC, este utilizat pentru conectarea echipamentelor optice precum swich-uri sau convertoare...
  • PoE Detector
  • PoE Detector
    55 lei TVA Inclus Alertă Stoc LIVRARE ÎN 5-7 ZILE
    PoE Detector Acest detector PoE de mici dimensiuni pentru buzunar indică tipul de PoE de pe un cablu utilizând LED-uri. Detectați rapid și identificați modul de polaritate pasivă IEEE 802.3af/at, 24 volți și chiar polaritatea inversă...
  • Tough Cable Carrier Ubiquiti
  • Tough Cable Carrier Ubiquiti
    3.2 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Ubiquiti TOUGHCable CARRIER este un cablu FTP (CAT5e) de exterior, cu ecranaj de calitate industrială, rezistent la cele mai grele conditii meteo şi cu fir separat pentru drenarea descărcărilor electrostatice...
  • Tough Cable Pro Ubiquiti
  • Tough Cable Pro Ubiquiti
    2.3 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Ubiquiti ToughCable PRO este un cablu FTP (CAT5e) de exterior, cu ecranaj de calitate industrială, rezistent la cele mai grele conditii meteo şi cu fir separat pentru drenarea descărcărilor electrostatice...
  • Trusa Scule Retelistica 4 piese Logilink
  • Trusa Scule Retelistica 4 piese Logilink
    83 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    LogiLink Trusa Scule Retelistica 4 piese - Toate instrumentele necesare pentru instalatori într-un singur set. Ambalat în siguranță într-o pungă din material textil! Design la îndemână - luați-l peste tot ușor...
Afişează 10 din 32, pagina 3 din 4