Cabluri >> Cablu FTP
Sortează după:

  • CABLU SFTP CAT 7 CUPRU MASIV
  • CABLU SFTP CAT 7 CUPRU MASIV
    3 lei TVA Inclus La comandă 0722161007
    Teletronic Cablu SFTP CAT 7 de interior cu ecranaj de calitate industrială, fiecare fir conductor are 0,58 mm grosime, (23 AWG) CUPRU MASIV, (frecventa 1000 MHZ), manta LSZH tresa cupru 40%, culoare manta albastra...
  • Cleste Sertizor DN-94004 DIGITUS
  • Cleste Sertizor DN-94004 DIGITUS
    60 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    DIGITUS Cleste Sertizor DN-94004 Unealte de sertizare multiple, inclusiv freză de cablu și dezizolantGarantie de conformitate 24 luniGarantie comerciala 12 luni..
  • Cleste Sertizor T-WC-01 Gembird
  • Cleste Sertizor T-WC-01 Gembird
    35 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Gembird Cleste Sertizor universal RJ45/RJ12/RJ11Garantie de conformitate 24 luniGarantie comerciala 12 luni..
  • Cleste Sertizor T-WC-04 Gembird
  • Cleste Sertizor T-WC-04 Gembird
    25 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Gembird Cleste Sertizor universal T-WC-04 RJ45/RJ12/RJ11Garantie de conformitate 24 luniGarantie comerciala 12 luni..
  • Cleste sertizor WZ0003
  • Cleste sertizor WZ0003
    55 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Logilink Cleste sertizor WZ0003 RJ45,RJ11,RJ12 Garantie de conformitate 24 luniGarantie comerciala 12 luni..
  • Fibra optica 2 fire FTTH
  • Fibra optica 2 fire FTTH
    0.88 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Fibra optica FTTH cu doua fire si sufa de sustinere.  Specificatii: Tip fibra: G...
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 100 M Extralink
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 100 M Extralink
    51 lei TVA Inclus Alertă Stoc LIVRARE ÎN 5-7 ZILE
    Extralink Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 100M PLAT DROP - diametru cablu 3 mm, terminat cu conectori SC/APC - SC/APC, este utilizat pentru conectarea echipamentelor optice precum swich-uri sau convertoare...
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 125 M Extralink
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 125 M Extralink
    61 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Extralink Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 125M PLAT DROP - diametru cablu 3 mm, terminat cu conectori SC/APC - SC/APC, este utilizat pentru conectarea echipamentelor optice precum swich-uri sau convertoare...
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 150 M Extralink
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 150 M Extralink
    72 lei TVA Inclus Alertă Stoc LIVRARE ÎN 5-7 ZILE
    Extralink Patchcord Fibra Optica SC/APC - SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 150M PLAT DROP - diametru cablu 3 mm, terminat cu conectori SC/APC - SC/APC, este utilizat pentru conectarea echipamentelor optice precum swich-uri sau convertoare...
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 200 M Extralink
  • Patchcord Fibra Optica SC/APC-SC/APC, SM, 200 M Extralink
    90 lei TVA Inclus În stoc LIVRARE IMEDIATĂ
    Extralink Patchcord SC/APC - SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 200M PLAT DROP - diametru cablu 3 mm, terminat cu conectori SC/APC - SC/APC, este utilizat pentru conectarea echipamentelor optice precum swich-uri sau convertoare...
Afişează 10 din 29, pagina 2 din 3