Recomandări

UniFi AC Long Range UAP-AC-LR Ubiquiti
UniFi AC Long Range UAP-AC-LR Ubiquiti 513 lei TVA Inclus În stoc
Ubiquiti UniFi AC Long Range UAP-AC-LR este un hotspot destinat acoperirii cu conexiune WiFi...
Audience LTE6 kit Mikrotik
Audience LTE6 kit Mikrotik 1355 lei TVA Inclus În stoc
Mikrotik Audience LTE6 kit (RBD25GR-5HPacQD2HPnD&R11e-LTE6) - Wi-Fi trebuie să fie rapid, fia...
hAP ac3 Mikrotik
hAP ac3 Mikrotik 425 lei TVA Inclus În stoc
Mikrotik hAP ac³ RBD53iG-5HacD2HnD - Uitați de căutarea nesfârșită a routerului perfec...
NanoStation Loco 5AC Bulk Loco5AC-Bulk Ubiquiti
NanoStation Loco 5AC Bulk Loco5AC-Bulk Ubiquiti 231 lei TVA Inclus În stoc
Ubiquiti NanoStation Loco 5AC Bulk Loco5AC-Bulk adoptă același concept orientat spre viitor, cu f...
UniFi nanoHD UAP-nanoHD Bulk Ubiquiti
UniFi nanoHD UAP-nanoHD Bulk Ubiquiti 847 lei TVA Inclus În stoc
Ubiquiti UniFi nanoHD UAP-nanoHD Bulk este un echipament WiFi destinat utilizării în p...
UniFi Access Starter Kit Ubiquiti
UniFi Access Starter Kit Ubiquiti 2578 lei TVA Inclus Alertă Stoc
Ubiquiti UniFi Access Starter Kit UA-SK - Setul de acces UniFi Access conține tot ce aveț...
wAP ac LTE6 kit Mikrotik
wAP ac LTE6 kit Mikrotik 824 lei TVA Inclus În stoc
Mikrotik wAP ac LTE6 kit RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE6 - Un pachet mic cu ambiție uriașă - kitu...
Patch FO SC/APC-SC/APC OS2 SM Duplex 3M
Patch FO SC/APC-SC/APC OS2 SM Duplex 3M 30 lei TVA Inclus În stoc
Patchcord fibra optica SC/APC-SC/APC OS2 single mode 09/125 Duplex 3M - Specificatii: Tipul...
CCR2004-16G-2S+ Mikrotik
CCR2004-16G-2S+ Mikrotik 1990 lei TVA Inclus În stoc
Mikrotik CCR2004-16G-2S+ - La fel ca celelalte modele din seria CCR2004, acest CCR prezintă și CP...